LIVE | Hedendaagse dans: basis op maandagavond - binnenwereld vs buitenwereld
Dit is een LIVE cursus die integraal doorgaat in een fysieke lesomgeving.
Als je inschrijft voor een live cursus, weet je dat die (halverwege) kan geannuleerd worden wanneer de coronamaatregelen het op dat moment niet toelaten om live samen te komen. Meer info op www.wisper.be/voorjaar21
///
Neem een speelse en verhelderende duik in de rijke wereld van hedendaagse dans!
We ontdekken en ontwikkelen de mogelijkheden van ons dansend lichaam. We onderzoeken basiselementen van hedendaagse dans. We werken aan lichaamsbewustzijn, ruimtegebruik, muzikaliteit en compositie.
Zowel techniek, improvisatie als compositie komen aan bod in onze hedendaagse danslessen. We prikkelen onze zintuigen, ons creatieve vermogen en openen en verbreden ons bewegingsvocabularium.
In deze reeks leggen we inhoudelijk extra focus op hoe we onze innerlijke wereld vertalen naar beweging. Wat betekent het om onze dans te projecteren? En hoe kunnen impulsen van buitenaf onze dans op hun beurt voeden?
Kort en bondig: een reeks vol dans, ontdekking, creatie en vooral plezier. Perfect voor beginnende dansers en gemotiveerde bewegers!
+++
Op zoek naar meer?
Wil je nadien de basis van hedendaagse dans verder verkennen, dan start er op 15 maart een volgende basisreeks rond vloerwerk. Beide reeksen zijn ook perfect los van elkaar te volgen!
Draag kledij waarin je gemakkelijk kan bewegen. We dansen op blote voeten. Breng een flesje water mee voor tussendoor.