Schrijven rond objecten i.s.m. Vormingplus Gent-Eeklo
Dat geschenk dat enkel bovenkomt wanneer de gulle gever langskomt. Souvenirs van op vakantie. Een designstuk. Een T-shirt dat al 20 jaar in je kleerkast rondzwerft.
Je kent ze ongetwijfeld wel: voorwerpen met een verhaal. De kans is groot dat je er zelf in huis hebt, trots uitgestald op de schoorsteenmantel of helemaal onderin een doos op zolder.
In deze cursus werk je met eigen voorwerpen, maar je zoekt ook inspiratie in de stad: winkeletalages, beelden, zwerfvuil ... Via eenvoudige schrijfopdrachten breng je voorwerpen stapsgewijs tot leven. Zelfs een alledaags object krijgt in jouw woorden iets magisch. Je schrijft, leest voor, luistert en laat je ontroeren.
Vormingplus Gent-Eeklo
Breng pen en papier mee. Een harde kaft als ondergrond als we even buiten gaan schrijven. Een laptop mag, maar hoeft niet.